Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Jinan Shun Long Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Micro Brew Brewing Equipment na sprzedaż
dobra jakość Micro Brew Brewing Equipment na sprzedaż
5 lat później nadal używam sprzętu Shun Long do warzenia mojego ulubionego piwa. Absolutnie! Zmienia moje życie piwowarskie.

—— Zamek Alaa

Jako browar zawsze chcesz zdobyć więcej czołgów. W 2014 otrzymałem od nich dwa stożkowe zbiorniki butli o pojemności 1000 litrów. Dźwignię i izolację. Jak dotąd nieźle.

—— Tamuna Cóż

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna

  • OEM / ODM
    Jinan Shun Lung Machinery Co., Ltd. jest największą krajową kategorią producentów urządzeń do piwa, producentów urządzeń fermentacyjnych. Przyjmuje OEM / ODM. Profesjonalny projekt, produkcja, produkcja, instalacja, uruchomienie różnych systemów fermentacji piwa, system fermentacji wina, badania naukowe i systemy eksperymentalne oraz system ekstrakcji enzymów, firma uzyskała kwalifikację statku ciśnieniowego klasy I. Nawiązaliśmy długoterminowe i stabilne relacje biznesowe z krajowymi miłośnikami rzemiosła itp., Tworząc kompletny łańcuch sieci usług. W tym samym czasie duża liczba produktów eksportowych zarabia walutę i została wywieziona do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Szwecji, krajów i regionów. Posiada dwa zakłady przetwórcze, cztery specjalne laboratoria na dużą skalę (laboratorium wykrywania wad w zbiorniku ciśnieniowym, laboratorium chemiczne, laboratorium spawalnicze, laboratorium wysokociśnieniowe), badania i rozwój, testy, projektowanie, produkcję, sprzedaż i serwis. Projekt "pod klucz", aby zmaksymalizować realizację klienta "one-stop" zamówień publicznych.

  • R & D
    Firma Shun Lung zawsze umieszczała "naukowe i technologiczne innowacje" w pierwszej kolejności, długoterminowe i krajowe i zagraniczne instytucje badawcze, instytucje szkolnictwa wyższego do współpracy i wymiany akademickie, z najbardziej zaawansowanym piwem, projektowaniem urządzeń do napojów, technologią wytwarzania i umiejętnościami . Branża przejęła wiodącą rolę w korzystaniu z trójwymiarowego oprogramowania do projektowania i projektowania 3D SolidWorks oraz zarządzania informacją korporacyjną CRM, organizacją zespołu zawodowego i technicznego do projektowania przedsiębiorstw, opracowaniem szeregu najlepiej sprzedających się produktów wysokiej jakości, ale również przeszkoleniem szereg wybitnych badań naukowych i produkcji Zaawansowane technicznie talenty odegrały pozytywną rolę w promowaniu współpracy i rozwoju technologii Shen Dong oraz w przekazie kulturowym.

Szczegóły kontaktu
Jinan Shun Long Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Zhao

Tel: 86-0531-8892-3628

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)